Scheidsrechters

Onderstaand vind u de namen van leden van I.T.F. Nederland en welke scheidsrechterlicentie men heeft.

A-Internationaal:

Naam Achternaam School/vereniging Licentienummer
James Tjin-A-Ton IN NAE DO KWAN A-431
Coos van den Heuvel Juche A-495
Willy van de Mortel Difesa Sports A-496
Kiet Tjon-A-Pauw IN NAE DO KWAN A-582
Art van der Lee Oh Do Kwan A-919
Martin Schellens   A-1034
Mohamed Ait Benali IN NAE DO KWAN A-1035
Patrick den Hoed Jungshin Kwan A-1117

 

B-Internationaal:

Naam Achternaam School/vereniging Licentienummer
Ron van der Lee Oh Do Kwan B-624
Edwin van der Lee Oh Do Kwan B-625
Jack de Smit Chong Do Kwan B-738
Bernd Raue Oh Do Kwan B-739
Carlo van de Braak Chong Do Kwan B-742
Corine Kool Sportschool T. Kool B-979

 

B-Nationaal:

Naam Achternaam School/vereniging Licentienummer
Patrick Maas Chong Do Kwan B-N 0030001
Peter van de Bekerom Chong Do Kwan B-N 0030002
Sander van Houter Chong Do Kwan B-N 0030003
Jamil Chami   B-N 0110006
Wouter Meijer IN NAE DO KWAN B-N 0110007
Jeremy Nahumury Koguryo B-N 0210001
Mona Locatelli-Tentua Koguryo B-N 0210003
Gerardus Riksman Koguryo B-N 0210004
Jan Hollander Oh Do Kwan B-N 0280004
Hans Vissers Oh Do Kwan B-N 0280006
Fred in t'Hout Oh Do Kwan B-N 0280007
John Verkerke Oh Do Kwan B-N 0280008
Martijn van de Velde Jungshin Kwan B-N 0280009
Mishel Petrovic Difesa Sports B-N 0290003
Roy van de Donk Difesa Sports B-N 0290004
Emiel Kloor Chong Do Kwan B-N 0290005
Maxine Pura Difesa Sports B-N 0290006
Rob Arens TC Nijmegen B-N 0390001
Raymond Freni TC Nijmegen B-N 0390003
Huy Pham TC Nijmegen B-N 0390004
Mehmet Altundag Jaje-Caan Altundag B-N 0450001
Kenneth Sewbalak ITF Zwolle B-N 0460001
Jerry Buijze Yom-Chi B-N 0470002
Audrey Jacobs IN NAE DO KWAN B-N 0480003
Cees Wijnen TC Nijmegen B-N 0480004
Stephen Andrea Uhuru B-N 0500001
Corine Kool Sportschool T. Kool B-N 0550001

 

C-Nationaal:

Naam Achternaam School/vereniging Licentienummer
Sammy-Jo Vroomans Chong Do Kwan C-N 0030006
Hugo Bergwerff IN NAE DO KWAN C-N 0110002
Liesbeth Willems IN NAE DO KWAN C-N 0110004
Ishane Ait Benali IN NAE DO KWAN C-N 0110006
Randy Brouwer IN NAE DO KWAN C-N 0110009
Rens van den Heuvel Juche C-N 0180001
Kishan Doerga Juche C-N 0180002
Dennis Swaab Koguryo C-N 0210001
Martijn van Wijnen Koguryo C-N 0210002
Ronald van Krimpen Koguryo C-N 0210003
Luca Luca Koguryo C-N 0210004
Cor Spiering Koguryo C-N 0210008
Gerry Stroeve BOOZ C-N 0260001
Tauno Dekker BOOZ C-N 0260002
Farid Noori BOOZ C-N 0260003
Wesley aan de Wiel Oh Do Kwan C-N 0280002
Robin de Rijke Oh Do Kwan C-N 0280003
Brain Terzol Oh Do Kwan C-N 0280007
Stan Crienen TC Nijmegen C-N 0390006
Vincente Pham TC Nijmegen C-N 0390007
Mitchell Arens TC Nijmegen C-N 0390008
Joshua Arens TC Nijmegen C-N 0390009
Aernout Rijken TKD Middelburg C-N 0420001
Peter Rijk TKD Middelburg C-N 0420002
Hong Wai Cheung TKD Middelburg C-N 0420004
Mano Don TKD Middelburg C-N 0420005
Andy Buijze Yom-Chi C-N 0470001
Petra de Fauw   C-N 0480003
Edwin Wanner   C-N 0480005
Younes Trabelsi   C-N 0480007
Vivian van Malsen Uhuru C-N 0500001
Bart Steur Uhuru C-N 0500002
Serhat Oguz TKD School Amsterdam C-N 0520001
Tim Kool Sportschool T. Kool C-N 0550001
Rory de Vries Sportschool T. Kool C-N 0550002

 

D-Nationaal:

Naam Achternaam Schoo/vereniging Licentienummer
Bryan van de Westelaken Chong Do Kwan D-N 0030005
Frenk van de Ven Derks Chong Do Kwan D-N 0030007
Sander Pilet Chong Do Kwan D-N 0030008
Marco van de Braak Chong Do Kwan D-N 0030009
Jack Peters Chong Do Kwan D-N 0030010
Emurlai Mentor Chong Do Kwan D-N 0030011
Claire de Jong IN NAE DO KWAN D-N 0110003
Niels Floor IN NAE DO KWAN D-N 0110010
Marco Vader IN NAE DO KWAN D-N 0110012
Esmeralda Krooswijk IN NAE DO KWAN D-N 0110013
Henk de Wit IN NAE DO KWAN D-N 0110014
Jeske bij de Weg IN NAE DO KWAN D-N 0110015
Ashin Nankoe IN NAE DO KWAN D-N 0110016
Anneloes de Visser IN NAE DO KWAN D-N 0110017
Indra Doerga Juche D-N 0180003
Angela Gouwens Koguryo D-N 0210001
Linda den Hollander Koguryo D-N 0210002
Nathalie Frankis Koguryo D-N 0210004
Hossein Boyafzar BOOZ D-N 0260002
Rob Bouwman BOOZ D-N 0260004
Jonny Mooi BOOZ D-N 0260005
Deni Rizvic Oh Do Kwan D-N 0280007
Kevin Jansen Oh Do Kwan D-N 0280009
Luis Moreira Cardoso Oh Do Kwan D-N 0280010
Mike van der Linde Oh Do Kwan D-N 0280011
Niels Bijleveld Oh Do Kwan D-N 0280012
Mitchell Vissers Oh Do Kwan D-N 0280013
Billy Branje Difesa Sports D-N 0290002
Kimberley Marso Difesa Sports D-N 0290004
Kelly Hogeslag SGZ Zevenbergen D-N 0350001
Mohamed Daghouch TC Nijmegen D-N 0390003
Mai Le TC Nijmegen D-N 0390007
Zenna van der Mel TKD Middelburg D-N 0420006
Raven Struijk TKD Middelburg D-N 0420007
Taker Hasan Khalil TKD Middelburg D-N 0420008
Jeffrey Platje ITF Zwolle D-N 0460001
Harm van Koppen ITF Zwolle D-N 0460002
Alvin van Meurs ITF Zwolle D-N 0460002
Margot Elbersen ITF Zwolle D-N 0460004
Sander Bosboom ITF Zwolle D-N 0460005
Alban Mik   D-N 0480002
Jan Hendriks   D-N 0480006
Ivana Mik   D-N 0480009
Jorden van Doorn   D-N 0480011
Areg Shahbazian   D-N 0480012
Jaylesh Soebedar   D-N 0480013
Bas Verboom   D-N 0480014
Chris Heynen   D-N 0480015
Aadesh Soebedar   D-N 0480016
Jeffrey Hazelaar   D-N 0480017
Menno Wanner   D-N 0480018
Bryan van den Brink TC Nijmegen D-N 0480019
Maarten de Jong Uhuru D-N 0500003
Gerben Weseman Uhuru D-N 0500005
Loet Coenen Uhuru D-N 0500006
Kjetil Larsen Uhru D-N 0500007
Flip Kneppers TKD School Amsterdam D-N 0530002
Saskia de Vries TKD School Amsterdam D-N 0530003
Jason Malone TKD School Amsterdam D-N 0530004
Diana Traub Sportschool T. Kool D-N 0550002
Raymond McDiarmid Sportschool T. Kool D-N 0550003
Ingrid Beekhuizen Sportschool T. Kool D-N 0550004
Chris de Bruine Sportschool T. Kool D-N 0550005
Danny Klomp Sportschool T. Kool D-N 0550006